In gesprek met Splinter Chabot


Kunst & Cultuur
Cultura
7 april
€ 12,50

Rik Winsemius gaat in gesprek met schrijver, politicoloog en programmamaker Splinter Chabot over zijn nieuwste boek Twee Prinsen.

Op 3 maart 2026 verschijnt zijn nieuwe boek Twee Prinsen, een ode aan alle jongeren die dapper zichzelf durven te zijn in een wereld die zo vaak donker en duister is. Splinter schreef deze roman naar aanleiding van een brief die hij ontving over een jongen die niet meer leeft en een ontmoeting met een meisje dat haar huis was ontvlucht – zij mochten van hun familie niet zichzelf zijn.

De toegang is €12,50 en is inclusief garderobe, een kopje koffie of thee vooraf én een drankje naar keuze na afloop. Heb je zijn boek nog niet? Boek en Buro Ede is aanwezig met een boekentafel waar je alle boeken van Splinter kunt kopen en laten signeren.

Wanneer

  • Dinsdag 7 april 2026 20.00 - 22.00 uur

Prijzen

  • € 12,50
Kaartelementen overslaan