Kröller-Müller Museum
Het wereldberoemde Kröller-Müller Museum is gelegen in Het Nationale Park De Hoge Veluwe. In dit museum beleef je een unieke combinatie van kunst, architectuur en natuur. Je vindt hier de tweede grootste Van Gogh-verzameling en daarnaast ook topstukken van moderne meesters zoals Claude Monet, Georges Seurat, Pablo Picasso en Piet Mondriaan. De beeldentuin telt ruim 160 sculpturen van beeldbepalende kunstenaars.
-
Van Gogh Gallerij
Met bijna 90 schilderijen en ruim 180 tekeningen heeft het Kröller-Müller Museum de op een na grootste Van Goghverzameling ter wereld.
-
Beeldentuin
In één van de grootste beeldentuinen van Europa (25 hectare) krijgt moderne beeldhouwkunst een natuurlijke bestemming.
-
Restaurant Monsieur Jacques
Bij Monsieur Jacques geniet je in de buitenlucht, tussen de kunst in de beeldentuin, van een uitgebreid assortiment lunchgerechten en allerlei lekkers.
Outdoor game: Helene Unlocked
Tijdens het interactieve spel 'Helene Unlocked' maak je een fictieve reis door heden, verleden, natuur & cultuur. Lukt het jullie om de kunstschatten van het Kröller-Müller Museum uit de schuilkelder te halen door puzzels op de lossen en codes te kraken? Tijdens het spel ontdek je historische locaties in Ede, Otterlo, Harskamp en Lunteren.
Meer infoMet het OV naar het museum?
Vanaf station Ede-Wageningen neem je bus 108 (richting Apeldoorn). Stap over bij halte Rotonde Otterlo en pak vanaf daar bus 106 richting De Hoge Veluwe Nationaal Park. Stap uit bij halte Kröller-Müller Museum.